A - Z : ladíme tento WEB : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Měl bych na našem WEBu něco změnit, předělat, doplnit ...?  
General
Re: Informace, informace a info...
Autor: Generál (---.cservis.cz)
Datum: 28.01.2005 19:02

Forma psaná je právě to čemu se chci vyhnout a vím proč (pominu rizika neboť jak jsem již mnohokrát řekl - ať si vezme z mého PC komu co libo)


Já osobně jsem se dostal do stádia, že jsem denně !!!! 3 - 5 hodin strávil tím, že jsem odpovídal na technické otázky. Nyní to řeším tak, že pokud má někdo skutečný zájem tak nainstaluje a já mu to ochotně během 5min vysvětlím - pokud ne tak usuzuji že jej to až tak netrápilo.
Představ si banální technický dotaz : popiš vše !!!! co je spojené s vypráním filtrů u VS 1400. Pokud tedy toto chceš napsat : zdůrazňuji od A-Z !!! .... tak s tím strávíš hodinu jako nic. Pokud by ovšem tazatel zavolal přes SKYPE tak mu vše a daleko lépe vysvětlíš během 5minut. To samé je zde - nesmíš zapomínat že v tvorbě stránek nejsem profík a asi těžko někdy budu. Takže to co by mi někdo pracně napsal nebudu chápat - protože použije výrazy a termíny pro něho samozřejmé, ale mne nic neříkají. Když mi ale například pošle určitou věc a po SKYPE mi vysvětluje co s tím a já to souběžně s jeho vysvětlováním dělám - není nejmenší problém.


S tou grafickou úpravou máš jistě pravdu - ovšem mi nejsme profesionální stránky a jak jsem řekl k našemu stylu holt nějaká ta kudrlinka patří.
Ber to asi tak (mám za to že jsem to zde již jednou někde psal) jako když do města přijede cirkus. Přijdou všichni : staří - mladí, zedníci - inženýři, holky - kluci [:]:-))[/:] ovšem když do města přijede profesionální dramatický soubor - přijde jen určitá velice omezená skupinka návštěvníků.


S tou registrací máš svým způsobem pravdu - jistě je v určitém směru přínosem už z toho důvodu, že nikdo nemůže použít tvůj nick (přezdívku) – ovšem mělo by být na každém jednom jak se sám a dobrovolně rozhodne nikoli tak, že chce někam vstoupit a přečte si hlášku že bez registrace nelze.
Možná se ti to bude zdát jako nemožné, ale je hodně lidí kteří skutečně na PC začínají a jakákoli překážka, kterou jim vytvoříš je od příští návštěvy může odradit.


Toto vše o čem zde hovoříme jsou však věci nepodstatné a podružné, které se dají řešit "za pochodu"
To co je důležité je komunikace a v tomto případě s přihlédnutím k řečenému se mi forma psaná zdá těžkopádná nebojím se říci neschůdná.




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Informace, informace a info... 966 Generál 27.01.2005 17:29
  Re: Informace, informace a info... 333 alovka (home) 27.01.2005 19:40
  Re: Informace, informace a info... 322 Vladimír 27.01.2005 22:48
  Re: Informace, informace a info... 299 Medved 28.01.2005 09:06
  Re: Informace, informace a info... 290 Bláha 28.01.2005 09:48
  Re: Informace, informace a info... 307 alovka (jinde) 28.01.2005 10:24
  Re: Informace, informace a info... 280 Generál 28.01.2005 15:01
  Re: Informace, informace a info... 269 Medved 28.01.2005 16:17
  Re: Informace, informace a info... 265 Generál 28.01.2005 19:02
  Re: Informace, informace a info... 449 alovka (z hor) 29.01.2005 13:15


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.