A - Z : ladíme tento WEB : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Měl bych na našem WEBu něco změnit, předělat, doplnit ...?  
General
Re: Informace, informace a info...
Autor: Generál (---.cservis.cz)
Datum: 28.01.2005 15:01

Trošku delší povídání, které se doufám nikoho nedotkne neb mi jde o dobrou věc a budu psát tak jak to opravdu cítím tedy bez zbytečných servítků.


Dávat si odkazy na stránky kde je velice dobře funkční systém je sice fajn, ale je to něco podobného jako se dohadovat kdo má silnějšího tátu nebo si posílat fotky mašin a říkat si která je hezčí.


O tom, že se spolupráci nebráním naopak jí vítám a při každé vhodné příležitosti o ní žádám snad nemusím říkat - stačí si přečíst některé příspěvky. Ovšem - je zde ovšem.


Při spolupráci na vytváření stránek není možné komunikovat takto - tedy formou psanou, ale je nezbytný kontakt například přes SKYPE.


Nejčastější argument - rád bych, ale nemám čas - nelze brát neboť každý máme pro den 24hodin a je na každém jak s nimi naloží. Jinými slovy : čas mám na to nač si jej udělám.


V současné době jde o dílčí spolupráci, ale i ta zabere spoustu času a jak bylo řečeno formou psanou je to prakticky nereálné - takže kdo má skutečně zájem - můj volací znak na SKYPE je :


k1400cz


O celkovém přechodu stránek na jiný systém jsem několikrát hovořili s Vogim který pro naše stránky již odvedl ohromný kus velice kvalitní práce. Jde tedy o to nechat celou věc trochu uzrát a nepustit se do toho bezhlavě neboť přestože je mnoho funkčních systémů mám k nim několik velkých a zcela zásadních výhrad - například :


Přijdu na stránky a kamkoli chci vstoupit musím se registrovat. Což pro mne osobně znamená jediné - odchod z tohoto WEBu
Další věc - nemůžu si pomoc, ale klasický tlačítka dle mne jsou z mnoha důvodů lepší pro přehlednost a ovládání (nemyslím ty naše staré ale ty jak vytvořil Arči).
Také nesmíte zapomínat že nebudeme mládnout takže ovládání pomocí "živého textu" který je mnohdy ve formátu 8 a někdy i méně bude pro nás za pár let skoro nereálné.
Nebo - stránky nevyužívají celou plochu monitoru.
Jsme stránky příznivců stylu chopper a cruiser takže nějaké ta klasika (tlačítka, rámečky obrázků, pohyblivý gif ....) dle mého názoru na stránky patří.
A tak bych mohl pokračovat.........
Proto říkám - tuto věc je nutné nechat uzrát a při neustálé komunikaci !!!dopilovávat - DO - pro nás nejlepší podoby.
To slovo : při neustálé komunikaci - bych chtěl zdůraznit neboť pokud nebudeme komunikovat tak se nikam neposuneme. Ovšem jak již bylo rovněž řečeno - dopisováním komunikovat v tomto případě nelze.


Hlavně prosím neberte tyto řádky tak - jako to že o příležitostnou spolupráci není zájem - je a velký - znovu opakuji v jaké koly formě.





PS.
Medvěde ČJ mi na tvém odkazu nějak divně fachčí : VĂ­tejte u MedvÄ›da
Ale na tom odkazu co jsi nechával na motorkářích, vše fachčí skvěla a bez hesel [:]:-p[/:] Koncepce té galerie je špica [:]:-)[/:]




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Informace, informace a info... 964 Generál 27.01.2005 17:29
  Re: Informace, informace a info... 333 alovka (home) 27.01.2005 19:40
  Re: Informace, informace a info... 321 Vladimír 27.01.2005 22:48
  Re: Informace, informace a info... 299 Medved 28.01.2005 09:06
  Re: Informace, informace a info... 289 Bláha 28.01.2005 09:48
  Re: Informace, informace a info... 307 alovka (jinde) 28.01.2005 10:24
  Re: Informace, informace a info... 279 Generál 28.01.2005 15:01
  Re: Informace, informace a info... 268 Medved 28.01.2005 16:17
  Re: Informace, informace a info... 265 Generál 28.01.2005 19:02
  Re: Informace, informace a info... 449 alovka (z hor) 29.01.2005 13:15


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.