XIII. ročník Zlaté buly čoprácké - termín akce bude včas oznámen
19
přihlášených jezdců do hlavních tras. Adresář na trasu!

jezdecspojenístrojhl. trasa alt. trasypomocvíce
Trasa 1: Chlum u Třeboně - Břeclav 07:00 - 10:30212 km
Generál777 812 288general@k1400.cz VS12k1400cz
Bannynrekont@pbm.czn.cz VS12bannyn
Mlaďas721 669 918mlad.pet@seznam.cz S8312
Motýl606 628 720mmotylek@email.cz VS12
Trasa 2: Břeclav - Moča 10:40 - 14:00224 km
Fišan903 697 313kender@bonul.sk XV20
Hrki905 495 111ivan.hrcka@mail.t-com.sk XV23
Trasa 3: Moča - Čoltovo 14:10 - 17:20221 km
ShrekDaniels905 436 137bobys@orangemail.sk 30
Trasa 4: Čoltovo - Slovenské Nové Mesto 17:30 - 19:50152 km
Trasa 5: Slovenské Nové Mesto - Bardejov 20:00 - 23:20195 km
Ďuďko+421 908 361dusan.marko@slovanet.sk VS50dedomotorka
Trasa 6: Bardejov - Liptovský Mikuláš 23:30 - 01:50162 km
Country915 827 312sallingm@mail.t-com.sk XV65
Trasa 7: Liptovský Mikuláš - Č.Těšín 02:00 - 05:30179 km
Ivann908 914 758terno@jsdcadca.sk 70
Kaštan777 551 587r.kastan@seznam.cz XV70
Trasa 8: Č.Těšín - Rychnov nad Kněžnou 05:40 - 09:20260 km
Vinčenz606 258 057sxdcf@o2active.cz VT80
Radim602 780 683raszka@volny.cz ultra80radimraszka
Trasa 9: Rychnov nad Kněžnou - Děčín 09:30 - 13:00238 km
Trasa 10: Děčín - Cheb 13:10 - 15:40187 km
Chrys724 092 319ch.maly@centrum.cz S83100
Trasa 11: Cheb - Klatovy 15:50 - 17:40130 km
Vendys608 030 360vacva@seznam.cz VS110vendys106
Horman777 833 706struncl@seznam.cz XVS110
Trasa 12: Klatovy - Horní Planá 17:50 - 19:50114 km
Candy776 216 465jirivachal@volny.cz VS120
Peťák604 479 585petakk55@seznam.cz VS120
Trasa 13: Horní Planá - Chlum u Třeboně 20:00 - 22:00111 km
Křivi721 452 450krivi452@seznam.cz VS1312

trasa JEZDCI NA TRASE hlavní alternativní JEZDEC

Vogi © 2004-2016

X

Itinerář pro trasu 1


Chlum u Třeboň - Lásenice - Čimeř

Nová Bystříce - Klášter - Slavonice

Znojmo Hrušovany - Mikulov - Břeclav

cca : 212 km

X

Itinerář pro trasu 2


Břeclav - Kúty - Bratislava

Gabcíkovo - Komárno - Moča

cca : 224 km

X

Itinerář pro trasu 3


Moča - Štúrovo - Pastovce - Šahy

Lučenec - Rimavská Sobota - Čoltovo

cca : 221 km

X

Itinerář pro trasu 4


Čoltovo - Rožňava - Haniska

Rákoš - Egreš - Slovenské Nové Mesto

cca : 152 km

X

Itinerář pro trasu 5


Slovenské Nové Mesto - Veľké Kapušany - Michalovce

Nová Kelca - Svidník - Bardejov

cca : 195 km

X

Itinerář pro trasu 6


Bardejov - Stará Lubovňa - Spišská Belá

Vysoké Tatry - Pribina - Liptovský Mikuláš

cca : 162 km

X

Itinerář pro trasu 7


Liptovský Mikuláš - Tvrdošín - Čadca

Svrčinovec - Třinec - Český Tešín

cca : 179 km

X

Itinerář pro trasu 8


Český Těšín - Ostrava - Opava - Bruntál

Šumperk - Rychnov nad Kněžnou

cca : 260 km

X

Itinerář pro trasu 9


Rychnov nad Kněžnou - Nové Město nad Metují - Náchod

Trutnov - Vrchlabí - Jablonec nad Jizerou

Tanvald - Jablonec nad Nisou - Liberec

Chrastava - Česka Kamenice - Děčín

cca : 238 km

X

Itinerář pro trasu 10


Děčín - Krupka - Litvínov

Chomutov - Karlovy Vary - Cheb

cca : 187 km

X

Itinerář pro trasu 11


Cheb - Dolní Žanov - Velká Hleďsebe

Planá - Černošín - Stříbro

Stod - Merklín - Klatovy

cca : 130 km

X

Itinerář pro trasu 12


Klatovy - Sobětic - Brod

Hrádek - Sušice - Kašperské Hory

Vimperk - Horní Vltavice - Horní Planá

cca : 114 km

X

Itinerář pro trasu 13


Horní Planá - Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod

Kaplice - Nové Hrady - Chlum u Třeboně

cca : 111 km