Prezentace "máši" na WEBu :

  

 

e-mail :    Velice rád umístním tvůj stroj do Foto - galerie v sekci : Motogalerie. Tato část WEBu je však příliš obecná a málo vypovídající. Proto jsem zřídil sekci : Naše ksichty, která slouží k zařazení motorkáře a jeho stroje, ale hlavně k zřízení osobní prezentace. Sekce : Naše ksichty je členěna podle značek strojů.

napište nám ..

   Pozor : do sekce naše ksichty můžete být zařazeni (a tím pádem získat

přístupová hesla do některých neveřejných částí našeho WEBu) teprve poté až se zúčastníte alespoň jedné z oficiálních akcí Ká_čtrnáctky.

   Akcí je do roka tolik, že si stačí vybrat : - klikni zde -  případně  - zde - a nebo také - tady -

   Myslím si, že toto pravidlo pro zařazení do sekce : naše ksichty  není nic co by se nedalo akceptovat a proto doufám, že toto opatření přijmete s pochopením neboť se jedná hlavně o to aby se zkvalitnila komunikace a eliminovali se nežádoucí individua a slaboduší jedinci.

 

 

   Osobní prezentace na WEBu :

   Pokud bys chtěl mít na tomto WEBu svou osobní prezentaci v sekci Naše ksichty, jakou mají již někteří na těchto stránkách, rád ji zařadím. Pro realizaci osobní prezentace jsou dvě možné alternativy. První je ta, že si stáhneš předdefinovanou tabulku - , zaplníš údaje a fotky. Takto zaplněnou mi ji odešleš a já ji zařadím. Má to tu výhodu, že to bude za A - rychlejší,  za B - bude to dle tvých představ, za C - a to hlavně : pokud si osobní prezentaci uděláš sám, budeš z ní mít větší radost. Není to opravdu nic složitého, pouze se drž pokynů v předdefinovaném tabulce. Návod na stažení tabulky  - další řádky zde, již nemusíš číst. 
Samostatný návod na vyplnění již stažené tabulky je zde -   
   Druhá, ale pomalejší varianta je, že mi zašleš (údaje, fotky) a já ti (stejně tak jako již mnohým), osobní prezentaci udělám. K tomu je však potřeba :
   Pro zařazení do sekce : Naše ksichty - je tedy nezbytné zaslat :
   minimálně jednu kvalitní fotografii jezdce, jednu stroje a alespoň jednu  fotku která dokládá vaší účast na ká_čtrnáctkové akci. Dále je potřeba zaslat tyto údaje o mašině : rok výroby, značku, typové označení a objem stroje. Barvu stroje pokud neodpovídá s fotografií. Dále tyto údaje o jezdci : jméno nebo přezdívka, bydliště (pouze název města), telefonní a e-mail spojení, věk (není nutné). Fotky zasílejte skutečně kvalitní nerozrastrované ve formátu JPG a rozlišení 600 x 800 pixel (cca 100 kB). 
   Pro vytvoření : osobní prezentace
   zasíláte viz shora uvedené avšak je nutné zaslat fotografií více. Představu si uděláte pokud se kouknete na již zařazené osobní prezentace. Fotografie v osobní prezentaci je možné doplnit libovolným textem, MIDI hudbou, videem, významnými událostmi z vašeho života atd. atd ..... zkrátka fantazii se meze nekladou.

   Zde si můžete vybrat : MID - po kliknutí  na pianistu vpravo se v novém okně načte výběr. Zvol skupinu a vyber MID. Pokud si jej budeš chtít před uložením poslechnout (otevřít) zřejmě se ti objeví "přiblblá" hláška že : tento soubor může poškodit počítač. Stejně "hustá" hláška se ti objeví pokud zvolíš : Uložit. Ale nemusíš se bát. MIDy, které jsou na našich stránkách jsou prověřené. V případě že si nevybereš žádny, klikni na tuto adresu : http://www.google.com/ a do vyhledávače zadej slovo : MID a načte se ti jich tisíce - ale zde již dej pozor na viry.

   Děkuji předem za vámi  
zaslané příspěvky.
 

    zde je na mne spojení
foto : archiv K1400  

   

informace o bezplatném SKYPE

 

volací SKYPE znak :

k1400cz

   +420 777 812288

volání naleznete zde

- klikni -

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

 
   
 
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser