Konkrétně pro ... : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Vzkazy a odpovědi pro konkrétní osobu. 
Re: Kytaru
Autor: Volt (82.99.176.---)
Datum: 27.08.2014 12:00

Zdravím!


přátelé, to je dnes s pracemi na zakázku taková mizerie, že není snad nikoho, kdo by se jí vyhnul! Strach, abych nedopadl jak píšete mě donutil dělat si i nadále na co stačím pomalu sám, na co nestačím, to neřeším, pokud nejde o život! Stalo se mi v podstatě jednou, kdy mi pomohli tři kamarádi motorkáři a přítel stavař z Mirovic, za což jsem jim vděčný, ale jinak jsem nakoupil zpět vercajk, co jsem zahodil a pomalu, když se mi chce, a to je skoro nikdy, sem tam něco malého udělám s tím, že velké věci až v příštím životě! (Velké věci jsou dnes ty, které byly nedávno naprosté prkotiny, nehodné větší pozornosti) A to jsem si myslel, jak si na staré kolena odpočinu! Musel jsem se ale změnit já! Přestal jsem se zajímat o nějaké ty nedodělky, nevyhazuji staré věci, které slouží a nestresuji se, že nemám přelíčenou třeba protipožární stěnu, protože se mi už špatně lozí ve výškách a jsem v klidu. Když mi měnili okna (kamarádova firma, dnes již zkrachovalá) hned u prvního, jakmile jsem uviděl "řeneslníka", že páčí starý rám (nenařezaný) krompáčem a drtí při tom "pilinové" stěny Okalu, tak jsem ho vyhodil, zaplatil za okna a udělal si to sám! Totéž s auty, s bytem a vším ostatním! Je toho ještě dost! Všude flinkovní práce, předražená, vylhané činnosti, zmetkový materiál, pseudořemeslníci, firmy podkapitalizované, protože fůra zákazníků jim dluží, proto to flákají jak mohou. Čeští rychlokvašní podnikatelé neumí bohatnout po korunce, ale hned chtějí mít "melouny" drahá auta a potom nemají kde na to vzít a okruh se uzavírá! Neumětelové na kolotoči vlastního zoufalství. (Hodně viny nese i zlodějský stát, kterému se musí z odvedené a zákazníkem nezaplacené práce odvést DPH! To je přímo nepochopitelné jednání státu, ae dodnes tu lumpárnu nikdo nezrušil) Pokud se ještě najde někdo, kdo umí, ten je na tři roky dopředně zadán a nemá čas! Nebo maká v zahraničí! A bude jen hůř, protože lempl vychová jen lempla! Za toho proklínaného bolševika by se ti dnešní řemeslníci nikde řemeslem neuživili, ti obsazovali kanceláře. V kancelářích to zůstalo, ovšem přibyla k nim i řemeslná sféra!
Petře, nevím, jak tě potěšit! Snad jen tím: Špatný začátek = dobrý konec! Tak ať ti to tak skončí!




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Kytaru 859 Volt 24.08.2014 00:35
  Re: Kytaru 272 Candy 24.08.2014 09:21
  Re: Kytaru 249 kytara 25.08.2014 23:32
  Re: Kytaru 231 Čistič 26.08.2014 16:22
  Re: Kytaru 343 Volt 27.08.2014 12:00


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.