OptiMate - představení novinek :
   zasvěcený by mohl namítnout, že OptiMate Lithium není žádnou novinkou a měl by pravdu neboť tato nabíječka je již nějaký tem pátek na našem trhu ovšem o této bezesporu velmi dobré nabíječce 
nebylo zatím publikováno mnoho informací a tak to napravíme alespoň touto cestou.

deset předních světových výrobců

   Bylo by úplně zbytečné a pro čtenáře také velmi únavné pokud bychom si v dnešním

doporučuje nabíječky OptiMate

článku představili tyto novinky po technické stránce naprosto detailně neboť veškerá technická specifika naleznete na webových stránkách : www.optimate.cz a proto si povězme něco málo k tomu co je opravdu nové, v čem se novinky liší od stávající produkce a jaké je jejich využití.
   OptiMate Lithium LiFePO4 - nový OptiMate lithium ochrání vaší investici a bude garantovat výkonnost vaší Lithium Iron Phosphate (LiFePO4 / LFP) baterie po velice dlouhou dobu jak je uváděno výrobcem. S nabíjecím proudem 5A, unikátní několikastupňový nabíjecí program ampmaticTM nabíječky OptiMate lithium nabije a vyrovná články baterie rychle a efektivně. Údržbový program nabíječky OptiMate lithium dodává proud do obvodu vozidla, chránící a udržující baterii 100% nabitou.

  OptiMate Solar - solární nabíječka pro standardní, bezúdržbové, gelové a spirálové akumulátory s kapacitou 2 až 240Ah
OptiMate DC-DC - umožňuje nabíjení akumulátoru ze zdroje stejnosměrného proudu - tedy i z druhého, kapacitou většího akumulátoru. Nabízí vyspělé vlastnosti nabíječek řady OptiMate také v místech kde není přístup k napájení střídavým proudem. Oživuje, nabíjí a udržuje vaší baterii za použití větší zdrojové baterie (ideální 1,5 x větší kapacity) nebo stejnosměrné napájení bez obavy vybití zdroje díky funkci OptiMate chránící zdrojovou baterii.

 
   Podrobné informace o zde představených novinkách  jakož též informace o kompletním sortimentu nabíječek rady OptiMate a též diagnostiky naleznete na : www.optimate.cz
   S přáním konfortního, úspěšného a  
 bezproblémového startu  
 

    zde je na mne spojení
foto : archiv K1400  

   

informace o bezplatném SKYPE

 

volací SKYPE znak :

k1400cz

   +420 777 812288

volání naleznete zde

- klikni -

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

 

Zpět do sekce : konkrétně

 

 
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser