Jedeme za kůží ....

   V Bohuslavicích nejen nakoupíte vše potřebné, ale též pořídíte bezva fotky do klubového alba.

B1

B2

 
   "Výřad" před Bikers mode nemá chybu a foto je ozdobou každého klubového alba.
 

Po kliknutí na obrázek se tento zvětší v novém okně

 
   Víkend začal sobotou 26.06. na Bechyňském letišti 01, kde se konalo mistrovství světe v SFD. Po pravdě řečeno alespoň jednou by tuto akci měl vidět každý, ale pokud jí vidíte již po 3 - 4 - 5 a vaše srdce vás táhne k jinému stylu  tak je to už docela nuda. Proto jsem byl rád, že za mnou odpoledne přijeli do Bechyně (se vzorně naleštěnými stroji) kamarádi z těchto stránek 02. Okolo páté jsme již byli v těch správných sedlech a mohli se vydat na okružní jízdu po jihočeském regionu 03. Jízda v báječném počasí se protáhla až do západu slunce 04.
   Ráno 27.06. co do počasí nevypadalo již tak optimisticky, ale předpověď slibovala nádherný den. Takže ani při první zastávce v Táboře 05 + 06 nikdo z nás nepochyboval o tom, že pojedeme pod slibovaným azurovým nebem.
01
02
03
04
05
06
07
   Pochybnosti na sebe však nedali dlouho čekat a když na prvním záchytném bodu v Pelhřimově 07 začali padat zlověstně velké kapky a nebe se zatáhlo bylo nám jasné, že se předpověď rosničkářům opět velice "povedla". V bydlišti Hliníka - tedy Humpolci jsme již vjeli do zcela normálního deště, který nás provázel 08 + 09 až do druhého záchytného bodu v Letovicích 10. Zde na nás již netrpělivě čekali oba "Wdovisti" 10   a za krátko přijel i Dušan se svým ledviňáčkem 11 + 12.
   Dušan - který je takřka místní, se v Letovicích ujal pozice vedoucího jezdce a díky jeho znalostem místních komunikací byl přesun z Letovic do Bohuslavic skutečným zážitkem o to větším, že na tomto úseku bylo relativně dost dobré počasí a suchý asfalt.
   Uvítání v Bohuslavicích bylo naprosto skvělé - bylo nač koukat 13 a když si chtěl někdo cokoli pořídit s prázdnou neodešel 14. Jen - doprovod mněl v některých případech obavu o rodinný rozpočet 15, ale jak úsměv dokazuje 16 - obavy byli zbytečné. V mezičase kdy se všichni nemohli odtrhnout od naplněným regálům jsem měl skvělou možnost tak trochu "sešikanovat" neukázněně parkující B1 a po jejich "napáskování" byl ten správný čas pořídit nějaké to foto B2 + 17. Do památečního fota jsem "naverboval" i Dušanova kamaráda 18 a jeho vymazleného Vulcana 19.
   Před naším odjezdem se u obchodu objevil Ostravský chachar 20 jehož Shadow byl opatřen vskutku originálním imobilizerem 21. Když jsem s ním mluvil tak si ale trochu stěžoval na "životnost" tohoto zařízení neboť ten který právě má na mašině je v pořadí již třetí .
   Hans se od své Vlastičky 22 jenom nerad vzdaluje 23.
   Zpáteční cesta (alespoň pro ty co jeli na západ) byla již od Kunštátu 24 vcelku v pohodě, ale pro jistotu jsme to vzali na Vídeň - 25 kde skutečně bylo rosničkáři slibované azurové nebe. V Třebíči jsme se rozloučily s Arčim a Míšou 26 + 27 a v pozvolna usínajícím dnu jsme se s Formulákem vydali na jih. Bohužel den sice pozvolna usínal, ale noční - ku...sky krátký život některého hmyzu právě začínal 28

Foto : Účastníci jízdy

Text : Generál

08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Konference k této akci je v diskusním fóru - sekce : velký flám / Jedeme za kůží ...

 
   
Zpět do sekce : Vyjížďka

Původní pozvánka na tuto akci :

 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser