NAROZENINOVÁ PÁRTY V BRNĚ

   Ti co dojedli mezi prvními se uložili k odpoledni siestě 02

01

02

 
   Dojeli jsme do Znojma, kde se k nám připojil Milan s Monikou 01
 

Po kliknutí na obrázek se tento zvětší v novém okně

 
   Tak jsme se mohli sejít v Brně 15. května na benzínové stanici SHELL  na Heršpické ulici (1) a zahájit tak pohodovou akci "NAROZENINY V BRNĚ", kterou pořádal Leoš. Počasí bylo přijatelně nakloněno a tak jsme sice s půlhodinovým zpožděním o proti plánu, mohli vyrazit na vyjížďku dlouhou asi 230km. Co bylo v plánu?  Znojmo-Mikulov-Lednice a zpět.
   První zastávka byla v Mor. Krumlově (2), kde bylo i první občerstvení nealkem a u někoho se to neobešlo i dorovnáním hladiny krve v alkoholu "Nu což, někdo to slavil již od pátku". Kafíčko čajíček a i mnohdy potřebné WC. Honda Shadow 750DC a Savo dovedli svým razantním střílením do výfuku zpestřit jinak klidnou a "tichou" vyjížďku. No musím se přiznat, že i ze mne měli motorkáři jedoucí za mnou očividnou radost. ?!?
01
02
03
04
05
06
07
  Dojeli jsme do Znojma (3), kde se k nám připojil Milan s Monikou (4) a další dva motorkáři jedoucí ze srazu v Lančově, kde to dle jejich slov stálo za....
  Pohořelice - benzinová pumpa (5) . Zastávka na oběd (6) a zval a platil Vladimír, krerý slavil již v lednu své kulaté narozeniny (7). Dííííííííky Vladimíre. Ti co dojedli mezi prvními se uložili k odpoledni siestě (8) 
  Poslední občerstvovací zastavka: "Bulhary"  (9,10) Kofola, kafe.... Počasí již sice pod mrakem, ale stále ještě s přijatelnou teplotou okoli. Po cestě do Brna se nám podařilo narazit na moravské hody. Ucpaná silnice, my stále v levém pruhu až k oslavujícím v národních krojích s dechovou hudbou, Nutno podotknout, že naše klaksóny a burárácení našich motocyklů dovedly tyto oslavující odzbrojit a dovolili průjezd celé naší koloně.
  Pak jsme projižděli krásnou krajinu kolem Pálavských vrchů.(11,12) Při příjezdu do Brna jsme byli oblaženi jarním deštíkem.
No a už jsme na místě oslavy. Sice uprostřed Starého města - Bratislavská - Bulharská - Jugoslávská.  Bojim, bojim ... Ale o to víc v pěkném penzionu "U kašny"  (13) s krásnou "zahrádkou" (14), kde se diky šéfkuchaři (15), již grilovalo pěkné a po chvíli i chutné selátko. (16)  A tak jsme zaparkovali naše miláčky (mašiny) (20,21)
  Následovaly gratulace našemu hostiteli :"Fernet nechyběl Generále, ale ty jo" Následovalo rozebírání výletu a motorek, co asi jiného. A samozřejmě dobrá zábava. Hodně piva "Staropramen" - - skvělééé. (17)
  A co ke správným narozeninám patří ? Ovocný dort. (18) "Co by to bylo jinak za pořádné narozeniny"  Kiwi, jahody, hrozny, banány, mandarinky šlehačka (19) a kdo chtěl i pivo.......
  No co dodat.... Leoši, DÍKY za velice vydařenou a příjemnou akci a doufám, že ne poslední.
  A teď už spát (22), ať máme čistou hlavu na návrat domů.
  Ještě jednou Ti přejeme k Tvým narozeninám ....     Arči a Míša   a samozřejmě i ostatní .....

(foto archiv 23+24 Leoš a jeho Intruder)

08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Ohlasy na tuto akci jsou v diskusním fóru - sekce : velký flám / NAROZENINY V BRNĚ 

 
Zpět do sekce : Vyjížďka