HELP Hodnocení

Prohlížení

Titulka - vstupní strana, zobrazuje poslední 3 hodnocení, odkaz na ní je vždy vpravo nahoře.

Poslední hodnocení - jsou řazené od nejnovějších. V modrém řádku je odkaz na konkrétní produkt a na příslušnou kategorii. Uvnitř je autor příspěvku s datem, text hodnocení a "teploměr" spokojenosti. Ve spodní části okna můtou být až 3 přiložené obrázky.

Fotky - otevírají se ve vrstvě nad stránkou, mezi jednotlivými obrázky stejného příspěvku lze procházet kliknutím na levou/pravou polovinu obrázku (zpět/vpřed), nebo pomocí šipkových kláves klávesnice.

Kategorie - nahoře se zobrazují kategorie, do kterých se jednotlivé produkty rozřazují, v lince je počet hodnocených produktů v této kategoii. Po rozkliknutí se vypíšou všechny produkty dané kategorie s první fotkou od zakladatele s podrobnějšími informacemi. Vpravo je "teploměr" spokojenosti s tímto produktem a v modré lince je číselné vyjádření této spokojenosti - je to průmer všech hodnocení tohoto produktu.


Zápis, editace

Přihlášení - pro příspěvky do této sekce se musíte přihlásit xichto-heslem (také VyKal a FoM), není to heslo do Fóra, to je samostatná aplikace a je i pro veřejnost.

Editace - své příspěvky můžete upravovat (text, link, fotky, spoky) týden od založení hodnocení (přesně na vteřinu). Sice se vám pak něco rozbije, nebo vychladnete, ale co nezměníte do týdne, to už zůstane... můžete ale napsat nové hodnocení.

Zařazení vašeho příspěvku bude tam, kde se právě nacházíte. Pro vložení nového produktu si nejprve zobrazte kategorii, pro přidání hodnocení k již existujícímu produktu si otevřete tento produkt.

Nový produkt - založíte hodnocení nového produktu.

Nové hodnocení - přidáte své hodnocení k prohlíženému produktu.

Název produktu - zvolte správné pojmenování, to se již nebude měnit!

Text hodnocení - vaše hodnocení, nejsou povolené žádné tagy ani formátovací značky krom konce odstavce (Enter), takže můžete hezky odřádkovat ;o).

Link - sem můžete vložit webovou adresu na firmu či produkt, o kterém je hodnocení.

Fotky - můžete nahrát ke každému hodnocení až 3 fotky/obrázky ve formátu JPG. Z důvodu zpracování na serveru lze nahrát pouze soubory do maximální velikosti 0,5 MB. Pro plynulejší fungování doporučuju nahrávat fotky postupně, ale není to podmínkou.

Spok - je jednotka spokojenosti - čím více spoků, tím lepší produkt ;o).


teploměr spokojenosti


2010 © Vogi