A - Z : ladíme tento WEB : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Měl bych na našem WEBu něco změnit, předělat, doplnit ...?  
General
Komentáře - poznámky
Autor: Generál (176.102.79.---)
Datum: 02.02.2021 21:32

Čágo lidi,
k dnešnímu dni došlo k úpravě možnosti vkládání poznámek a komentářů pod články, které jsou a do budoucna budou prezentovány na našem WEBu.


Stav který byl do dnešního dne se ukázal jako snadno zneužitelný, neboť ten kdo psal komentář pod článek si dle své libosti mohl zvolit jméno (v některých případech docházelo i k použití jména z databáze naše ksichty) a prezentovat tak poznámku pod článkem zcela anonymně. Anonymně ovšem pouze z jeho pohledu (zřejmě si myslí, že když si doma zhasne a stáhne žaluzie - již jej nikdo neuvidí). Pro správce WEBu není nikterak složité zjisti si mnohé a vzhledem k tomu, že docházelo opakovaně k zneužívání jmen z databáze Naše ksichty přistoupil jsem k úpravě možnosti vkládání poznámek a komentářů pod články.


Nově tedy může psát pod články komentáře – poznámky, pouze ten, kdo je veden v sekci Naše kvichty a je přihlášen v sekci FoM. V praxi to pro nás všechny znamená vlastně zjednodušení neboť před vložením poznámky již nemusíme psát jméno. Toto se doplní automaticky - samo po odeslání komentáře.


V souvislosti s touto úpravou bylo též nutné udělat sjednocení s již existujícími sekcemi – konkrétna : FoM; VyKal; Testujeme; Prázdné sedlo; Poznámky pod články. To tedy znamená, že stačí pokud jste přihlášeni pouze na FoM a do všech ostatních sekcí (svrchu jmenovaných) máte již naprosto volný přístup. Za tuto skvělou práci patří VELKÉ díky Vogimu thumbs downjenž se tohoto úkolu ujal a v rekordním čase jej zrealizoval. Super kamarádethumbs down smileys with beer


Ještě jedna technická : pokud by se vyskytli nějaké potíže, neprodleně mne prosím kontaktujte – díkes.
Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Komentáře - poznámky 440 Generál 02.02.2021 21:32
  Re: Komentáře - poznámky 224 Hombré 07.02.2021 18:06


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.