A - Z : ladíme tento WEB : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Měl bych na našem WEBu něco změnit, předělat, doplnit ...?  
General
NewBawik
Autor: Generál (---.cservis.cz)
Datum: 30.04.2018 23:45

Přátelé a kamarádi,
provoz tohoto prostoru je pro nás díky Hombrému i pro letošní sezonu plně otevřen. V tomto týdnu si udělám čas abych úložiště naších fotek uvolnil k dalšímu používání a tak ten kdo si zatím nestihl stáhnout fotky jenž jsou na tomto úložišti uloženy ve složkách : akce _ 2016 plus fotky v souboru : kalandar _ 2018 a také foto _ na _ kalandar _ 2018 by tak měl učinit neprodleně.
Pokud navštívíte tento prostor, pak vám jistě neujde, že zde byla založena (zatím prázdná) složka : foto _ na _ kalandar _ 2019 čím jsem chtěl jen upozornit na fakt, že není nač čekat a je potřeba tuto složku průběžně zásobovat, aby bylo na náš kalendář pro příští rok z čeho vybírat. Parametry fotek pro výrobu kalendáře 2019 zůstávají stejné jako vloni - KLIK - a tak to tam žeňte, aby byl z čeho vybírat.
Důležité : pokud se najde v naší partě (přesněji řečeno - některý náš aktivní ksicht :-)))) někdo - kdo by se chtěl ujmout výběru, úpravou a sestavením fotek (dle požadavků tisku - jehož se jak tajně doufám opět ujme Vladimír) včetně následné distribuce hotových kalendářů, pak mu bude úplě vše plně k dispozici - jen mi dejte prosím co nejdříve vědět, kdo se tohot úkolu chce závazně ujmout - rád pomohu
Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  NewBawik 8225 Generál 30.04.2018 23:45


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.