A - Z : ladíme tento WEB : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Měl bych na našem WEBu něco změnit, předělat, doplnit ...?  
pargi
WEB 2018 - zpráva
Autor: pargi (---.191.broadband5.iol.cz)
Datum: 04.04.2018 08:59

Zdar lidi.


Předem se sluší poděkovat lidem co přispěli na chod WEBU na r. 2018,kdy uvedu pouze čísla a nikoli jména. Celkem přispělo 17 lidí. Mé osobě 13 lidí a Generálovi 4. Toto sotvaže pokrylo základní náklady na chod webu a uložiště .
Když jsem tyto stránky začal správcovat věděl jsem moc dobře , že nebude má činnost v té kvalitě jakou zaručoval jejich otec, který je tyto stránky dostal do věku 15-ti let. Psal jsem Vám své pocity a prosby o pomoc. Spousta z Vás mi určitě pomohla a mým cílem bylo, aby jste zde měli servis na jaký jste zvyklí. Žádné zázraky jsem nesliboval ani hromadný nábor členů. Kupodivu se množili žádosti o zrušení ksichtu, ale to je každého osobní věc. Snažil jsem se vyhovět všem a ne vždy jsem byl důsledně rychlý a důsledný.Mám spoustu jiných aktivit a práci,tak to dělím jak se dá.Dle možností a schopností samozřejmě.
Pokud má být tento web zajímavý a poutavý musí se zapojit více osob. Já jsem jen správce a ne dodavatel článků ksichtů a pod. Když mi někdo pošle vždy materiály / Zdendam, PB a pod. rád je zařadím. Já osobně nevytvářím žádné články a myslím , že ani nemám tolik času. Nezbývá než se zapojit lidi ve větším počtu.
Toto prosím není stížnost ani splín, jen konstatování, že když jsem se rozhodl zde to alespoň udržovat v slušném chodu opravdu jsem neřešil jestli budou přibývat nováčci a články. Jen jsem chtěl udržet skvělou partu lidí u PC v době kdy zrovna není počasí a nemohou být spolu.Lidi, kterých si vážím a prosiím o schovívavost k této mé činnosti.
Nemohu tedy nevzpomenout, že taky nejsem žádný cenzor či arbitr abych rozhodoval spory a mazal příspěvky jiné xichty a pod. , a pak se stával terčem bůhvíodkud vyplavených žádostí o zásahy ,řešení mé osoby v různých skupinách a pod. To nebyl můj záměr při přebírání webu.
Tyto stránky budou fungovat ve kvalitě , kterou neurčuji já , ale naše většina. Já jsem jen blb , který se rozhodl pomoci.
Děkuji za pochopení a pomoc..

Pargi I."Veliký",toho času bez říše,ale s Hondou VTX 1300.



Upraveno 3 krát. Naposledy upravil pargi (06.04.2018 19:42)




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  WEB 2018 - zpráva 9163 pargi 04.04.2018 08:59
  Re: WEB 2018 - zpráva 291 zdendam 04.04.2018 13:57
  Re: WEB 2018 - zpráva 290 pargi 04.04.2018 16:07
  Re: WEB 2018 - zpráva 288 zdendam 04.04.2018 16:21
  Re: WEB 2018 - zpráva 350 Mlaďas 05.04.2018 16:00


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.