A - Z : ladíme tento WEB : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Měl bych na našem WEBu něco změnit, předělat, doplnit ...?  
General
Pár slov .....
Autor: Generál (---.cservis.cz)
Datum: 14.01.2005 17:52

Ahoj lidi,
sice pomalu ale nezadržitelně se nám rozjíždí 05 rok. V souvislosti s tímto jsem musel předělat na WEBu poměrně dost věcí které mne zdrželi. Nejsou pro běžného návštěvníka stránek moc vidět, ale pro provoz jako takový to bylo nezbytné !!!
Je sice pravda, že některé starší věci se možná nechali místo do archivu přesunout do koše, ale znáte to..... Takže jsem zvolil cestu sice pracnější, ale v případě že by někdo chtěl vyhledat i starší věci pak jsou kompletně k dispozici v archivech. Zatím ještě není vše hotové, ale to hlavní a nejvíc pracné by již mělo být funkční. Možná ještě naleznete některý odkaz nefunkční - hlavně při návratu z archivu zpět do aktuální verze. Ale časem vše prokliknu - prověřím. Pokud by někdo narazil na nefunkční odkaz - dejte prosím vědět.
V souvislosti s tímto (co bohužel není moc vidět) jsem některé věci musel tak trochu odkládat takže aktualizace byla tak - nic moc, ale za tu dobu se mi zde nashromáždilo poměrně dost pěkných fotek a materiálu - takže je nač se těšit.
Zároveň prosím o pochopení všechny kteří mi poslali nějaké foto - že není okamžitě umístěno. Takřka !!! KAŽDÁ !!! fotka nebo psaný příspěvek přijde vhod a dříve či později jí zařadím. Takže prosím - posílejte, pište, posílejte .... ať to tady pořádně rozjedeme

Také čekáme na STÉHO ksichta v našem seznamu (zatím je 94 a na zítra mám zde jednu prezentaci - takže 95). Zbývá tedy 5. Kdo bude tím stým???? A rovněž se blíží velmi zajímavé číslo na vnitřním počítadle stránek - kdopak uloví toto ďábelské číslo???




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Pár slov ..... 1213 Generál 14.01.2005 17:52
  Re: Pár slov ..... 372 Jarik 21.01.2005 18:43
  Re: Pár slov ..... 330 Generál 23.01.2005 03:10
  Re: Pár slov ..... 492 Paja535 23.01.2005 12:31


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.