Velký flám : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Chystáte se na cestu a nevíte co vás čeká? Zeptejte se zde. 
Líbilo se mi.
Autor: Zdenek1400 (---.dialup.vol.cz)
Datum: 22.05.2003 00:20

Tento víkend jsem byl u našich v Tanvaldě a celá ta banda co v ní jezdí i můj otec se jela podívat na nultý ročník srazu na Malé skále (Český ráj). Tak jsme jeli s nima. Můžu říct, že to byla akce podle mého stylu. Bylo to v malém kempu na ostrůvku na řece Jizeře. Sjelo se asi 40-50 mašin všeho druhu. Pořádali to takový normální nadšenci za silné podpory hasičů a nato že to dělali poprvé to bylo super. K poslechu hráli repro country a lehký rock. Večer nevím, to bych tam ve stanu zmrznul. V pátek se ve 20.00 h jela noční vyjížďka na cca 2 hoďky. V sobotu ráno jsme se vrátili a v jedenáct byla další vyjížďka Českým rájem s návštěvami přilehlých hradů, zámků a rozhledny, a samozřejmě s návštěvou stylové restaurace na oběd a na limču. Návrat na Malou skálu byl kolem třetí. Pak pokračoval program klasickým stylem (soutěže, striptýzek...). Po celou dobu vládla super domácká nálada. Prostě pohodička. Takže kdyby měl někdo chuť, tak může jet příští rok. Doporučuji. Mějte se a ahoj. Zdenek1400.




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Líbilo se mi. 1461 Zdenek1400 22.05.2003 00:20


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.