Je na to finta ? : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Nevím si rady - poradí někdo? 
Seřízení směsi + synchro
Autor: Kurzweil66 (185.67.188.---)
Datum: 19.07.2021 17:00

EDIT: Ahoj. Díky za rady.
Mám to hotový.. jen by se asi mělo psát.. že potřebujete jinej rozměr tý tyčky s o kroužkem .. protože díra na synchron pro přední válec je napojená na to čidlo a je tam větší díra.. Měl jsem ale sadu naštěstí.. jen se mi pak hřála hadice a musel jsem ji nastavit palivovou.. u volnoběhu byl šroub lanka asi strženej nebo co nevim.. bylo to uplně rozjebaný a nedalo se zaaretovat.. vyřezal jsem do matky díru na lanko a zašrouboval ji z druhý strany.. snad bude paráda (y) spravilo to moje problémy s motorkou kdy chtěla chcípnout po ubrání plynu.. synchron plynu nevim jak jsem nastavil.. snad dobře.. furt se mi hřála hadice a docházel benzín.. je to práce na hovno když to děláte poprvý. motorka šlape parádně. jsem celej zpíčenej a spálenej záda neohnu .. všude strhaný šrouby a podělaný věci který sem musel opravovat.. takže práce na 11 hodin přes noc.. holt jsem si to chtěl udělat sám no 8) A jsem rád nakonec. peníze jsou.. ale udělat si to sám to je jinačí.. a teď až mi bude volat mechanik že má po měsíci volno řeknu "už to mam " smiling smiley


Ahoj,
předem se omlouvám za pravděpodobně velmi duplicitní téma.
Hledal jsem, četl jsem.
Potřeboval bych ale trohcu podrobněji poradit.


Po letech co jsem jezdit na silnici nemohl (nemoc) a občas jsem jen profoukl enduro jsem koupil intrudera 14ku.. protože už prostě nechci jezdit rychle a cruiser pohodový ježdění mě baví.
Ale karbece jsem dělal max na enduru a upřímně karburátor jsem většinou vyhodil a dal mechnaikovi na ultrazvuk atd...


Nikdo u mě v okolí ale dlouho nemá čas a HLAVNĚ se chci naučit to dělat sám.
Motorka má chudou směs.. svíčky jsou bílý a střílí do výfuku jak se zahřeje a POŠKUBÁVÁ při jízdě stejnou rychlostí.


Tzn. že je poitřeba udělat synchro minimálně a pravděpodobně tedy obohatit směs..
Výfuk tam mám seriový a všechny spoje jsem utěsnil novým těsněním a tmelem.


Potřebuji poradit.. co udělat nejdříve..
Mám nejdřív seřídit směs a pak jít na synchronizaci? nebo obráceně?
Jaké je seriové nastavení A/F šroubku? (kolik otáček od zašroubování)

EDIT: NAŠEL JSEM V MAnuálu jsem slepej.. ale jak poznám, že mám E28 nebo jiný? jsou tam dvě nastavení.. .mám 2004 US verzi
Někde jsem ot našel ale neuložil si to..
V manuálu ani v článku tady na stránkách jsem fotky nenašel...
Fotku kde prý šroubek je sem dávám, abyste mi potvrdili, že je to ono.

Stačí mi nějaké levnější budíky?


Prosím o odpovědi a co nejvíce rad jak postupovat... nejsem ňouma.. jen jsem tohle prostě ještě nedělal a chci to dělat sám.. přeci-jen ta synchro by se měla dělat jednou za čas..
Pokud má někdo podrobné návody a fotky, videa prosím sdílejte.. na youtube jsem našel jedno trochu přehledné.. ale stejně tam není podrobně jak postupovat v průběhu synchro.. jak měnit otáčky atd..
Moc děkuji za rady.



Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Kurzweil66 (27.07.2021 07:20)




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Seřízení směsi + synchro 760 Kurzweil66 19.07.2021 17:00
  Re: Seřízení směsi + synchro 318 Supp 21.07.2021 07:49
  Re: Seřízení směsi + synchro 203 Kurzweil66 21.07.2021 08:40
  Re: Seřízení směsi + synchro 285 Generál 21.07.2021 21:20
  Re: Seřízení směsi + synchro 226 Kurzweil66 27.07.2021 07:18
  Re: Seřízení směsi + synchro 120 Generál 23.12.2022 22:08
  Re: Seřízení směsi + synchro 153 Milan z Plzně 23.12.2022 12:04
  Re: Seřízení směsi + synchro 142 Generál 23.12.2022 22:25


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.