Je na to finta ? : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Nevím si rady - poradí někdo? 
VTX 1800 C homologace výfuk
Autor: karel28 (---.vivo.cz)
Datum: 21.05.2013 20:36

Ahoj,
vím že se můžu někoho kdo tady má registraci zeptat přes SZ, ale rád bych aby to bylo tady na fóru a proto se nejdřív zkusím zeptat tady...
Každé dva roky "divným způsobem" řeším STK (mám Hondu VTX 1800R která se do Evropy nedovážela). Sice to pokaždý už vyzkoušeným způsobem který nechci zveřejňovat vyřeším, ale chtěl bych mít raději vše nějak vyřešený "legálněji".
Přední světlo vyřeším tím jak mi někdo radil- vyměním parabolu za parabolu ze Š120, ta má éček habaděj a pán na STK bude spokojený:-) Zrcátka vyměním, to je záležitost pár korun. Na blinkrech éčka mám, takže toto je vyřešeno. Nejhorší je ale ten výfuk. Mám na něm originál sundaný a dané jen koncovky Vance & Hines, na kterých samozřejmě žádná homologace vyznačena není. Už mám vyřešeno jak ji udělat, jen bych potřeboval fotku výfuku z Hondy VTX 1800 C, na které by bylo vidět přesné označení homologace, nebo aspoň vypsat všechny ty čísla které na výfuku jsou.
Ony totiž prý vyfuky a jejich označení odpovídají určitému motocyklu a tak kdybych měl na něm označení třeba z Yamahy a narazil na STK na pana aktivního tak bych měl problémy, nebo by mě mohl vyhodit a já nechci pořád hledat novou a novou STK..
Čili prosím někoho kdo si toto přečte a bude vědět ať sem napíše nebo pošle fotku s označením homologace výfuku na Hondu VTX 1800C.
Díky moc!




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  VTX 1800 C homologace výfuk 1431 karel28 21.05.2013 20:36


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.