Pokec na volné téma : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Zde můžete pokecat o čemkoli, co vás zrovna napadá. 
General
Opět fotky na kalendář - 2018
Autor: Generál (---.cservis.cz)
Datum: 24.10.2017 23:08

Kamarádi . do dnešního dne jsem obdržel (některé jsou na newbawiku) poměrně velké množství fotek pro náš kalendář.
Stále se však potýkám s tím, že některé nesplňují parametry :=-(
Vcelku zajímavá fotka viz. například - KLIK - je pro tisk skutečně nepoužitelná .-.
Zároveň bych chtěl upozornit na některé další věci.
1) chtěl bych aby kalendář (dle možností a to vzhledem k zaslaným fotkám) odpovídal ročnímu období. To tedy znamená, že nelze - například - očekávat v prosinci fotku ze Sicílie. Samo sebou pokud bude dostatek odpovídajících fotek.
2) na rozdíl od předešlých ročníků nebude u fotky uveden autor ani destinace kde bylo foto pořízeno - omlouvám se, ale to bych skutečně již nedal (navíc mi to přijde zbytečné).
3) a to hlavně - není nutné aby bylo foto pořízeno v tomto roce !!!! PROHRÁBNĚTE TEDY svůj archiv a posílejte fotky i v kontextu s ročním obdobím.
4) stalo se také, že dva poslali totožné fotky - nic proti, ale vaše vzájemná komunikace ze společného flámu mi ušetří čas.
Takže - mrkněte do archivu nejen letošního ročníku a posílejte prosím (je na to čas MAX do tohoto pátku - tedy 27.10) kvalitní fotky - díkes:-:




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Opět fotky na kalendář - 2018 539 Generál 24.10.2017 23:08


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.