Zkušenosti : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Není nad názor z praxe. Zeptejte se dřív než koupíte. 
Padací rám na Intruder M800/C800
Autor: Tomula (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 27.08.2016 17:18

Pánové, tak jsem to poprvé po cca 5 letech v sedle a bez nehody pokřtil-položil. V cca 80km/hod jsem musel krizově na brzdy, abych se nepodíval do kufru mazdy. Andělíček-strážníček byl zaplať pánbůh bdělí. Já naštěstí komplet v moto oblečení, hadry jsou sice na vyhození, ale já jen pár odřenin, a fest naražené kolena, zápěstí, rameno, žebra...ale nic zlomeného. Výborná zkušenost a ponaučení k řízení, oblékání a výběru oblečení do budoucna.


Motorka - mám Suzuki Intruder M800, r.v.2005, koupený jako nový v ČR s originálními padacími rámy. A ty mě a hlavně motorku zahránily. Motorku jsem položil naštěstí na levou stranu, takže ušetřil výfuky.Odnesl to levý padací rám a levá kožená brašna. Pak je šrábnuté levé zrcátko (nerozbilo se), spojková páčka a ohnutá chromová koncovka levé rukojeti. Takže minimum. Snad už na nic dalšího nepřijdu. Pneu jsem zatím neprohlížel.


Chci se zeptat, zda se dají tyto originální padací rámy na M800/C800(dělené samostatně na pravý a levý) stále někde koupit, kolik stojí a zda se kupují jen v sadě, nebo se dá koupit zvlášť jen levý? Psal jsem mail značkového prodejci Suzuki, zatím neodpověděl. Na netu jsem našel jen jednodílné padací rámy.
Nevím, který vybrat...
[www.motofanda.cz]
[www.motofanda.cz]
[www.motofanda.cz]
Zda má cenu si připlácet...zda dražší bude znamenat lepší? Ten poslední, nejdražší se mi nelíbí tím, že rám bude dole předsunut spodní trubkou hodně před chladič.
Máte někdo i zadní padáky? Trochu o nich uvažuji...trochu...spíš ale ne.
[www.motofanda.cz]
Díky za případné názory.




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Padací rám na Intruder M800/C800 1030 Tomula 27.08.2016 17:18
  Re: Padací rám na Intruder M800/C800 336 Olda 31.08.2016 20:50
  Re: Padací rám na Intruder M800/C800 437 Tomula 01.09.2016 14:35


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.