Zkušenosti : Internetové fórum K1400 
Hlavní stránka internetového fóra
zpět na
hlavní stránku K1400
Není nad názor z praxe. Zeptejte se dřív než koupíte. 
Uhlíkový filtr - amerika - WILD STAR
Autor: Patrick (---.vehovsky.cz)
Datum: 24.05.2012 21:30

Vážení,


zvolávám do davu o radu, info nebo jen zmínku o správném zapojení "palivového rozvodu - hadiček" počínaje nádrží a konče tzv. uhlíkovým filtrem. Jedná se o Yamahu - Wild Star 1600 - dovoz amerika - r.v. 2003. Mám totiž v rozvodech těchto hadiček jednu odpojenou z "3 cestného - Téčka" následně ustící do uhlíkového filtru, který má být údajně nějaký ekologickým jištičem pro "americký vzduch". Zádrhel je v tom, že když odpojenou hadičku která končí svorkou zapojím do již zmíněného "3-cestného Téčka", coč zní logicky když jsou od sebe jen 1 cm a tím celý systém uzavřu, tak po čase mě začně zlobit "teplý start" - kdy motka nechce chytnou. Nastartuji tak až na podruhé až po třetí a to s podmínkou pořádně zatáhnout za plyn - posléze cítím zápach benzínu. Když mám zmíněnou hadičku odpojenou z tohoto "téčka" startuji motku na studena či tepla v pohodě - na první šup. Trochu logika obráceně. Yamaha ČR nezná a nemá ani radu. Možná bude vědět někdo z Vás nebo snad dovozci amerických verzí???
Díky za postřehy




Téma Prohlédnuto Napsal Poslal
  Uhlíkový filtr - amerika - WILD STAR 1213 Patrick 24.05.2012 21:30
  Re: Uhlíkový filtr - amerika - WILD STAR 597 Medved 25.05.2012 12:34
  Re: Uhlíkový filtr - amerika - WILD STAR 530 Vatek 26.05.2012 10:28
  Re: Uhlíkový filtr - amerika - WILD STAR 518 Medved 26.05.2012 22:35
  Re: Uhlíkový filtr - amerika - WILD STAR 592 Patrick 28.05.2012 19:21


Omlouváme se, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zakládat nová fóra a psát příspěvky.

Fórum vytvořeno společností Mac OnLine.