Kdo jen chvilku stál aneb plkání naživo

k1400cz

rendis

     Haló - Rendis, jsi to ty? Jak to vypadá? Že jsi již na cestě. Jasně. Takže se sejdeme .... Takt takto - přes mobilní telefony se zřejmě budeme domlouvat ještě hodně dlouho ovšem - ovšem mobilní telefon a další naší kapsu rujnující případně čas ubírající komunikační prostředky můžeme úplně v klidu odložit pokud se dostaneme k PC.  
     Jistě mi dáte za pravdu jak je časově náročné svému známému vysvětlit určitý technický problém, vylíčit zážitek ze sobotního flámu případně mu popsat svou novou známost pokud toto budete dělat formou e-mailu. Jestliže jste na chatu pak to není o mnoho lepší a navíc ještě určité pasáže vynecháte, protože kdo by se s tím psal - že.

   Přitom se nabízí naprosto ideální možnost PLKAT NAŽIVO. Oč se jedná? Není to nic složitého ani finančně náročného. Pokud máte ve svém počítači zvukovou kartu pak jen dokoupíte sluchátka s mikrofonem (cca 150 Kč), rozdvojku a stáhnete si tento prográmek který má cca 10MB.  No a potom? Obešlete své známé, aby udělali totéž a s tím kdo má již tento prográmek stažený a je právě ONLINE můžete plkat. Kvalita rozhovoru je tak překvapivá, že pokud zavřete oči budete si myslet, že toho s nímž právě hovoříte se můžete dotknout.

     Možná se zeptáte : nač nám je takováto komunikace? Odpověď je vlastně řečena již v úvodu této informace. Pokud potřebujete s někým probrat určitý technický problém ........... pak forma psaného textu není zrovna flexibilní a nač utrácet za telefon, když s tímto prográmkem můžete hovořit s celým světem úplně zadarmo. Navíc je zde též možnost konference do níž se můžou zároveň zapojit až čtyři diskutující ale nejen to.
     Nemohu zde vypisovat všechny vymoženosti které vám tento prográmek přinese z jednoduchého důvodu - protože se to teprve učím. Ten správný muž pro vaše případné dotazy je Rendis který mě na tuto možnost upozornil. Díky jemu jsme získali naprosto skvělou informaci která nám může v mnohých případech nejen velice usnadnit komunikaci, ale též ušetřit spoustu peněz a nervů.
      Pokud vás tato informace zaujala pak tedy neváhejte, stáhněte si zmíněný prográmek a uvidíte, že budete doslova nadšeni neboť komunikace je opravdu suprová.
   S vlastním stažením prográmku by si měl poradit každý, ale je možné, že pokud je někdo "nadaný" na jazyky stejně jako já může mít problém při zaregistrování své identity. V takovém případě přislíbil Rendis pomoc a pokud bude zájem může vypracovat jakýsi velice jednoduchý manuál - jak vše udělat.
   Rovněž je skvělé to, že Rendis má k dispozici verzi v ČJ  takže po stažení  z NETu si můžete dodáním ČJ velice usnadnit nastavení, ovládání ........ Pokud si napište o ČJ do SKYPE bude vám obratem zaslána.
   Pro základní otázky ohledně této komunikace je v diskuzím fóru otevřena knference v sekci Pokec na volné téma a příspěvek se jmenuje : Slyším tě. Na základě vašeho zájmu pak již může být vypracován zmiňovaný manuál případně v této části diskusního fóra můžete dostat odpověď na některé nejasnosti.
   Co říci závěrem?
   Docela určitě DÍKY - Rendis za tuto skvělou informaci a ještě to, že se již těším jak se mi začne plnit adresář lidmi s nimiž budu moci komunikovat akčně, aktuálně a úplně. 
Text : Generál

 Spojení na Rendise :

Foto : archiv K 1400
        

volací znak :

rendis

Zpět do sekce : Radíme si :  

 

 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser